Seneka yra pasakęs: „Jei nori gyventi sau, gyvenk kitiems“. Aš tikiu, kad gyvenime viskas nėra tik pinigais pamatuota, todėl dažnai dalinuosi savo laiku be jokių sąlygų, tačiau taip nutinka, kad atgal gauni šimteriopai daugiau. Gera dalintis.
  Savo gyvenimo kelyje turėjau įvairių patirčių – pakilimų ir nuopuolių, tačiau supratau tai, kad visi sunkumai yra įveikiami, kuomet atrandi vidinę ramybę. Vadovaudamasis pagrindinėmis savo vertybėmis – tikėjimu, pasitikėjimu ir pagarba, stengiuosi kurti bendrystę ir darną.
  
Gimiau 1975 metais, esu vedęs, turiu du sūnus, užaugau ir gyvenu Kaune. Esu socialinės inciatyvos „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėjas, Pokyčių lyderis, visuomenininkas, socialinis verslininkas. Darnos žygio pėsčiomis 2020 metais aplink mūsų šalį „Už švarią Lietuvą!“ iniciatorius. Mano vizija darnus ir švarus pasaulis. Švarus visomis prasmėmis. Dalinuosi savo patirtimi bei žiniomis su visais besidominčiais darniu vartojimu ir aplinkosauga, ypač įdomios diskusijos būna su vaikais, jaunimu ir šeimomis. Taip pat esu aistringas pirties mylėtojas, vedu pirties programas, atlieku individualias procedūras. Pirtyje randu ramybę ir darną savyje bei su mus supančia aplinka.


 

Siųsti užklausą
Siųsti