Tomas Kriščiūnas - Vyrų linija savanoriai

Tomas Kriščiūnas

Esu giliai įsitikinęs, kad žmogus, norintis gyventi pilnavertį ir stiprų gyvenimą būtinai turi dalintis ir įnešti savo indėlį visuomenei. Pats esu buvęs gilioje finansinėje, asmeninės krizės ir žalingų įpročių duobėje, kai  2008-2009 metų globali finansinė krizė trenkė man stiprų smūgį - ne tik praradau savo verslą, namus, asmeninius santykius, bet dar likau ir skoloje.
Žinau ne iš pasakojimų, kaip jaučiasi vyras, patirdamas tokius smūgius. Noriu padėti vyrams nugalėti savo vyrišką ego, įveikti krizes ir atsistoti dar stipresniems. Kas benutiktų - visada yra išeitis. Visada.
Esu Tomas Kriščiūnas, įmonės Pardavimų Pajėgos įkūrėjas, knygos “500 dienų su Saudo Arabijos princu” autorius. Mano įmonė siūlo produktus, skirtus archyvuoti, skaitmeninti ir išsaugoti dokumentus ir duomenis. Taip pat mokau, kaip užmegzti verslo pažintis, pasiekti puikių pardavimų rezultatų. Gimiau ir užaugau Kaune, čia baigiau Vyturio 27ąją vidurinę mokyklą. Kauno Technologijos institute įgijau chemiko technolo, o vėliau - ekonomikos magistro laipsnį.  Esu arabiškų kraštų ir Artimųjų Rytų ekspertas, trijų vaikų tėtis. Kalbu lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbomis. Mokausi prancūzų ir arabų. 

Siųsti užklausą
Siųsti