Esu psichoterapeutas Saulius. Priklausau Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijai. Baigiau Europos akredituotą psichoterapijos mokymo įstaigą HEPI. Remiuosi humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos principais. Reguliariai supervizuojuos. Turiu ilgametę emocinės paramos ir psichologinio konsultavimo patirtį (reabilitacijos ir krizių centruose bei emocinės paramos telefonu linijoje).
  Mano kelias į psichoterapiją buvo ilgas ir vingiuotas. Pradžioje studijavau mediciną, vėliau baigiau finansus. Dešimt metų pragyvenau kitose pasaulio šalyse. Sėmiausi patirties įvairiausiose darbinėse veiklose, nuo regiono vadovo iki tolimųjų reisų vairuotojo. Ir apie gyvenimo krizes sužinojau ne iš vadovėlių. Teko pačiam išgyventi skyrybas, netektis, migracijas ir t. t. Visos šios skausmingos patirtys padeda geriau suprasti besikreipiančius pagalbos žmones.
  Pamenu, tais sunkiais momentais man labiausiai padėjo ne kažkieno pasakyta gili išmintis ar pamokymai kaip reikia gyventi, o tiesiog priimantis kito žmogaus buvimas šalia. Žmogaus, kuris išbūdavo su mano nepakeliamais jausmais bei padėdavo išgirsti save ir pamatyti tai, ko nesinorėjo matyti. Kai rasdavau savyje jėgų tai padaryti, atsirasdavo pasirinkimas - gyventi taip ir toliau arba eiti kitu keliu.
 Tokiu žmogumi galėčiau būti ir Tau. Jei jauti, kad per sunku tvarkytis vienam, savo našta gali pasidalinti su manimi. Mūsų pokalbiai padės Tau geriau suprasti save ir esamą situaciją.

  Konsultuoju lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.


Psichoterapeutas Saulius Subačius konsultuoja ketvirtadieniais 10-14 val.
Skambinkite jam telefonu +370 670 00027.

(Jeigu specialisto budėjimo metu jo/jos telefonas užimtas, skambinkite vėliau - greičiausiai tuo metu yra konsultuojamas kitas asmuo. Iš anksto atsiprašome)

Siųsti užklausą
Siųsti