Privatumo politika

Privatumas

Šis tinklalapis nerenka ir nesaugo jūsų asmeninių duomenų, išskyrus tuos atvejus, kai patys pasirenkate juos mums atskleisti. Jei, lankydamiesi mūsų tinklalapyje, savo noru visgi pateikiate savo asmeninius duomenis, jie bus panaudoti tik konkrečiai nustatytam tikslui. Jei Vyrų linijos tinklalapyje sutinkate pateikti asmeninius duomenis, pvz., pildydami internetinę užklausą ar siųsdami mums el. laišką, juos panaudosime tik tam, kad suteiktume jums pageidaujamą informaciją ar paslaugas arba atsakytume į jūsų el. laišką. Duomenys, kuriuos gauname apie jus, priklauso nuo to, kokiu tikslu lankotės mūsų tinklalapyje.

Automatiškai renkame ir saugojame duomenis apie domeną, iš kurio prisijungiate prie interneto (pvz., .com, .edu ir t. t.), datą ir laiką, kuomet prisijungiate prie mūsų tinklalapio, ir tinklalapio adresą (pvz., naršyklės ar peradresuojančios puslapio), per kurį prisijungiate prie mūsų tinklalapio. Šią informaciją renkame tam, kad suskaičiuotume mūsų tinklalapio lankytojus ir galėtume mūsų puslapius labiau pritaikyti mūsų lankytojų reikmėms.

Jei siunčiate el. laišką

Jūs galite nuspręsti suteikti mums asmeninius duomenis siųsdami komentarą ar klausimą el. paštu. Šiuos duomenis panaudosime tik tam, kad pagerintume jums teikiamas paslaugas arba atsakytume į jūsų užklausą. Tam tikrais atvejais jūsų el. laiškus galime persiųsti Vyrų linijos kolegoms, kurie galėtų geriau atsakyti į jūsų klausimus.

Trečiųjų šalių tinklalapiai ir programos

Mūsų tinklalapis yra susietas su kitų įstaigų ar organizacijų tinklalapiais, tai yra, mes savo tinklalapyje nurodome jų tinklalapius. Jei mūsų tinklalapyje nuspaudžiate nuorodą į kitą tinklalapį, jūs paliekate mūsų tinklalapį ir jums pradeda galioti kito tinklalapio privatumo nustatymai.

Dedame visas pastangas suteikti jums teisingą ir išsamią informaciją, tačiau negalime garantuoti, kad klaidų bus išvengta. Negalime suteikti jokių garantijų, nei tiesiogiai, nei tariamai, dėl tinklapyje pateiktų dokumentų ar informacijos tinkamumo konkrečiam tikslui. Be to, Vyrų linija nėra teisiškai įpareigota užtikrinti, kad visa čia pateikiama informacija, informacija apie paslaugas būtų tiksli, baigtinė ar naudinga, ir negali garantuoti, kad tokios informacijos, produkto ar procesų panaudojimas nepažeis privačios nuosavybės teisių.

Neteisėtas bandymas įkelti, sužinoti ar pakeisti informaciją tinklalapyje yra draudžiamas ir baustinas, vadovaujantis įstatymais.